ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

08:13

08:13

Tołpa Ujędrniający krem liftingujący 40+ recenzja

Ujędrniający krem liftingujący 40+ Tołpa


z serii planet of NATURE


SKŁAD:


Nabyłam go zachęcona jego ceną w Tesco, bowiem widziałam go w aptece po 35 zł, potem w Tesco po 25 zł, w końcu kupiłam go po 19,99 zł.

Jako że nie ma w nim filtrów przeciwslonecznych ja stosuję go tylko jako krem na noc.
Ma fajną, lekką ale trochę budyniową konsystencję.
Rzeczywiście nie podrażnia, nie uczula, choć ekohasła akurat nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Ma zapach, który niezbyt mi się podoba, dokładnie taki jak

Sopot spa z serii niebieskiej -solankowej:
i krem "świetlista cera" Corine de Farme:


przez to odnoszę wrażenie,  że to jakiś zapach, który ma świadczyć o tym, że te kremy są bardziej "naturalnie" niż inne.

Jeśli chodzi o efekty działania na mojej skórze lat 33, to wykazuje jakieś działanie ujędrniające, mam wrażenie, że moja skóra jest po nim jakaś taka bardziej spoista. Aczkolwiek bez szaleństw i  dlatego na razie jednak nie planuję zakupu następnego słoiczka.
Z drugiej strony żaden krem nie dokona cudu zmienienia moich rysów twarzy na ostrzejsze i bardziej wyraźne, dlatego być może nie doceniam jak na razie działania kremów ujędrniających i liftingujących.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger