22:59

22:59

Ava ECO GARDEN Serum modelujące owal twarzy marchewka z groszkiem

Rozbudowując ofertę  istniejących od lat kosmetyków Ava - kremu ogórkowego, marchewkowego i z pomidorem - Ava Laboratorium prezentuje nam swój warzywniak ;) czyli nową serię o nazwie ECO garden. Znam w/w kremy Ava od dawna, szczególnie lubiłam krem z pomidorem, krem z marchewką też, ale niestety za bardzo barwił moją skórę na pomarańczowo. Tym niemniej były/(są jeszcze?) to bardzo przyjemne w użyciu, pięknie pachnące kremy o przystępnej cenie. 
Żeby było jasne : przedimek "eco" nie należy do grupy zachęcających i przekonujących mnie przedimków, raczej jest to dla mnie rzecz, ktorą muszę przełknąć.  Zwykle nie mam na to ochoty.  Nie działa na mnie też przymiotnik "naturalny" gdyż umówmy się - sam  pomysł niestarzenia się raczej nie należy do naturalnych... Zaś słowo "organiczna" kojarzy mi się z chemią... A z warzyw właściwie najbardziej cenię sobie kotlety ;) Jednak po starej dobrej znajomości z Avą przełknęłam tą eco- żabę, i nabyłam Serum Modelujące Owal Twarzy o apetycznej nazwie "marchewka z groszkiem". Lubię marchewkę groszkiem. W/w serum również polubiłam...Obietnice producenta:Skład:

 Sposób użycia, pojemność:

 

Serum ma bardzo miły, rzeczywiście nieco "jadalny" zapach, przyjemną konsystencję i kolorek jasno pomarańczowy :


Ja stosuję je jedynie na noc - samo lub pod krem. Kończę tubkę ( nie jest to zbyt wydajny kosmetyk) i zdaje mi się, że naprawdę poprawia mój owal twarzy (aczkolwiek mam 32 lata, nie 45+) i stan napięcia i wygładzenia skóry. Poprawia (=nieco zażółca? :) koloryt skóry. Wielki plus za to, że nie podrażnia i nie wysusza mojej wrażliwej, suchej, alergicznej cery. Nie jest powiedziane, że do niego wrócę, tymczasem chcę spróbować Odmładzającego serum "pomidor z ogórkiem". Pomidory też bardzo lubię :)


A więcej o całej serii Ava ECO garden niebawem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger