21:47

21:47

Blog w kwietniuW kwietniu na moim blogu m.in.:Ulubieńcy marca.


Recenzje kosmetyków, w tym obecnie prze-sławnego I HEART MAKEUP SURPRISE EGG (ROSE GOLD), a także LOVELY LIQUID CAMOUFLAGE - obydwa już na blogu zadebiutowały w makijażu, który pokazałam TUTAJ


Zapewne trafi się chociaż jeden makijaż - założę się, że będzie w typowym dla mnie, kolorowym stylu.


Wraz z dwoma innymi Blogerkami ruszymy z pewnym projektem dotyczącym tematyki beauty.


Mam pomysł, co tam pomysł, mam dwa teksty postów w tematyce lajfstajlowej konkretnie mojego działu CZYNNIK LUDZKI <<klik> tylko by je Wam przekazać  muszę... je tu spisać, bo obecnie w głowie je noszę.


Zapowiada się przynajmniej jeden post z serii Na weekend w Polskę, konkretnie będzie się on mieścił w tematyce Pyza na mazowieckich dróżkach :)


Na blogowym FB i IG  na pewno będziecie mogli na bieżąco i razu podejrzeć moim okiem Meet Beauty IV, w którym wezmę udział. Posty na blogu związane z tym wydarzeniem będą pojawiały się kolejno, i na pewno zahaczą już o maj.
Poczyniłam też kroki by sprawić Wam tu pewną niespodziankę, wprowadzić zupełnie nową  (w sensie treści, ale i formy) jakość na mojego bloga, ale nic więcej teraz powiedzieć nie mogę, tym bardziej, że sama na to czekam, bo w tej chwili sprawczość ciągu dalszego już nie jest po mojej stronie. Trzymajcie więc kciuki za ten tajemniczy punkt.
Udanego kwietnia!

9 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger