ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

10:19

10:19

DIY czyli zrób sobie: filcową dekorację na patyku (i moje dekoracje wiosenno-wielkanocne :)

Zasadniczo sprawa jest bardzo prosta:
bierzesz filc, nożyczki, szablony (ściągnięte z Internetu lub wykonane samodzielnie- zależy od Ciebie i jaki jest ich stopień trudności), mój ulubiony środek mocujący czyli taśmę klejącą dwustronną oraz patyczek do szaszłyka.
Odrysowujesz (x2), wycinasz, sklejasz w środku mocując patyczek, ozdabiasz czym tak chcesz. Gotowe.
Tematyka dowolna.Co do tegorocznych zakupów dekorów wielkanocnych to zakupiłam tylko kurkę-ozdobę na jajko. Kupiłam ją prawie-bezpośrednio od osoby, które ją robiła, toteż uważam, że w sklepie/galerii z rękodziełem zapłaciłabym za nią dużo więcej niż 15 zeta, które za nią dałam.
Ale korzystając z okazji przypominam posty z poprzednich sezonów a związane z tematyką wielkanocną i wiosenną:


 DIY: zrób sobie- jajko. Humpty Dumpty :) DIY: zrób sobie-pisankę. Jajko pełne strachu :)   Zrób sobie - DIY: wielkanocny fascynator :)
 Dekory wiosenno-wielkanocne :) 

Kolor zielony  i  Kolor żółty 

8 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger