ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

11:11

11:11

ZDJĘCIOWO: grudniowe zachody słońca :)
Dwa zachody słońca, a ile barw, odcieni, światła i cienia!
Grudzień jak dotąd nie rozpieszczał nas zbytnio obecnością światła dziennego, a przez to i zachodami słońca, ale udało mi się obejrzeć dwa piękne [innych wg mnie nie ma - jeśli już są widoczne], w pierwszym przypadku weszłam do mieszkania już mocno w trakcie, i szkoda, że nie mogę Wam pokazać tego różówo-pomarańczowego światła, w którym tonęła cała kuchnia, a w drugim przypadku obejrzałam sobie cały zachód słońca, od początku do końca, i wszystkie jego barwy, które zmieniały się jak w kalejdoskopie.
Oto kolejne zdjęcia z kategorii nigdy mi się nie znudzą [zachody słońca], tutaj w wersji moje widoki [z okna]: niby wiem czego mniej więcej mogę się spodziewać, a za każdym razem staję w zachwycie - i najczęściej sięgam po aparat :)
05.12.2015
14.12.2015


O ile się nie mylę jak dotąd w grudniu b.r. widziałam trzy zachody słońca:  dwa powyższe, i jeden w Kazimierzu:
który pokazałam w poście

ZDJĘCIOWO: Kazimierz Dolny w mikołajkową niedzielę :) <klik> 
gdyż -jak zostało to już tu powiedziane - grudzień nie rozpieszcza nas pod względem akurat obecności światła słonecznego.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam wschody i zachody słońca. Zdjęcia sa świetne. Ja ostatnio tez zaczęłam pstykac fotki ale wschodów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tutaj zachody są widoczne z okna przy sprzyjających warunkach pogodowych przez cały rok (latem oznacza to SAUNĘ), ale wschody nigdy :) wschód słońca obfotografowałam w tym roku pierwszy raz nad morzem, w Helu, a zaczął się on, jak to latem, o nieludzkiej godzinie :)

   Usuń
 2. Przepiękne ;) u mnie niebo również ostatnio zachwyca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ha, wczoraj też był piękny, i dziś też się zapowiada! :)

   Usuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger