07:08

07:08

Kredki AVON glimmerstick eye liner - 10 kolorów

Owe kredki to przedmiot mojego największego zainteresowania w katalogach AVON.
Piękne kolory, duży ich wybór, zadowalająca trwałość, wygodna i szybka w aplikacji i w użytkowaniu, nie wymagająca temperowania, wydajna, jej cena zwykle waha się pomiędzy ok 10 zł a ok 13 zł.
Same plusy.
Kredki w ogóle należą od dawna do moich ulubionych kolorowych kosmetyków gdyż niewielkim nakładem cenowym  - a przede wszystkim czasu kiedy śpieszymy się rano - mamy zapewniony widoczny makijaż oka w dowolnym kolorze.Najpierw 5 sztuk z moich własnych zasobów:

glimmerstick diamonds eye liner kolor sugar plum
mój ulubiony kolor, starczy za cały makijaż powieki na dzień, obecnie kończę 2-gą lub 3-cią sztukę, a są to naprawdę wydajne kosmetyki. Kolor śliwkowy z drobinkami

glimmerstick diamonds eye liner kolor brown sugar
idzie właściwie łeb w łeb z poprzednią jeśli chodzi o moje zużycie, te dwie kredki to moi ulubbieńcy od miesięcy, od kiedy zaczęłam ich używać. Kolor brązowy z drobinkami, jednak jest ich mniej niż u poprzedniczki.

glimmerstick brights eye liner kolor aqua shock
świetny kolor na lato pochodzący z poprzedniego sezonu letniego z serii neonowej obecnie właściwie ten sam kolor jest dostępny pod nazwą brightest blue. Kolor neonowy błękit.
 
glimmerstick diamonds eye liner kolor fuchsia fun
plułam sobie w brodę, że przy zakupie aqua shock nie zdecydowałam się na ówczesny kolor magenta teraz mam podejrzenie, iż na tej samej zasadzie co wspomniane powyżej kolory, które okazały się takie same ten jest odpowiednikiem koloru magenta z poprzedniego sezonu letniego. Kolor różowy z zimną, fioletową poświatą.


glimmerstick kolor blackest black
po prostu czarna kredka
- z fleszem:
- bez flesza:


A to kolejne 5 kredek tym razem już nie moich, a na potrzeby tego posta pożyczonych od  Nails tale w celu, żeby pokazać Wam możliwie jak najwięcej ich kolorów.

- z fleszem:
- bez flesza:


5 komentarzy:

 1. u mnie niestety one się nie sprawdziły :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam sporą kolekcję kredek Glimmerstick. W katalogu 8 mają być nowe wodoodporne kolory...kusi mnie jeszcze ten Fuschia Fun. Zauważyłam że niektóre kredki mają takie same kolory ale inną nazwę...tak jak zauważyłaś to Ty z kolorem Aqua Shock...mam ten sam kolor ale nazywa się Brightest Blue.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha, bo ja w przedostatnim katalogu skusiłam się na brighest blue mając już od zeszłego roku aqua shock (no ten kolor wyraźnie bardzo mi się podoba..) no i teraz mam dwie kredki w takim kolorze...

   Usuń
 3. Mam black ice i night star :) Dziś nawet pomalowałam się night star i nie splynęła mi, gdy złapał mnie deszcz także duży plus!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger