poniedziałek, 23 lipca 2012

essence ready for boarding - nowa limitka

Zdjęcie z : http://themakeupbuff.blogspot.com/2012/06/essence-junejuly-2012-trend-edition.html


Rozbielone pastelowe lekkie kolorki. Typowo letnia kolekcja. Dużo funkcji mało objętości i ciężaru - patrząc po produktach i nazwie kolekcji to właśnie przyświecało producentowi.
Z tego co się zorientowałam błyszczyk/róż jest raczej bardziej "błyszczykowaty", taki klejący, nie wiem jak sprawdzi się na policzkach. Paletka cieni do powiek - praktyczna sprawa, choć akurat do mnie nie przemawia jej kolorystyka. 
Największe dziwo - lakier bazowy:
"nałóż i zdejmij! z nową bazą wszystko uda ci się zrobić w mgnieniu oka. po aplikacji, mleczna konsystencja zamienia się w przeźroczystą i zapewnia idealną bazę pod każdy letni lakier do paznokci. aby usunąć lakier nie potrzebujesz zmywacza, wystarczy go zdjąć razem z bazą. potem wystarczy nałożyć warstwę bazy i nowy lakier, pasujący do kolejnego wakacyjnego looku. zapomnij o kłopotach z pojemnością zmywacza podczas kontroli bagażu podręcznego!" (cyt. za: http://www.essence.eu/pl/produkty/trend-edycje/weiterleitung/ready-for-boarding.html)

1 komentarz:

  1. Wpadły mi w oko w zasadzie tylko kredki :) Na szczęście, bo wprowadziłam w życie plan oszczędzania i omijam drogerie szerokim łukiem :)

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)