piątek, 11 maja 2012

Calvin Klein Shock for her
"Nowy, seksowny duet zapachowy marki Calvin Klein przywodzi na myśl imprezę pełną neonowych świateł i pulsującej muzyki. To zapachy dla nowoczesnych, żywiołowych młodych ludzi, którzy nie boją się zdobywać tego, na co tylko mają ochotę.
W przeciwieństwie do uniseksualnego CK One, One Shock to dwie oddzielne propozycje: uwodzicielska wersja dla Niej i bezkompromisowa dla Niego.
CK One Shock dla Niej otwiera ożywczy bukiet z różowej piwonii i marakui wzbogacony o kwiat maku. Głębokie serce zapachu hipnotyzuje intensywnością jaśminu, narcyzu, jeżyny oraz akordów czekoladowych. Na zmysłową bazę składają się ambra, wanilina i paczula otulone kremowym piżmem.

Ekspresywne flakony nowych zapachów nawiązują do legendarnego designu klasyka CK One projektu Fabien Baron’a. Prosty, nowoczesny kształt CK One został ozdobiony odważnymi logotypami, które wyróżniają się na tle estetycznego flakonu.
Flakon dla Niej to błyszcząca, biała butelka z amarantowym, jak gdyby wypisanym szminką logo Shock umieszczonym pod czarnym napisem CK One"
(za: http://tagomago.pl/produkt/11673/Calvin-Klein/CK-One-Shock-for-Her-woda-toaletowa-spray-100ml/?folder=92)

Mówiąc krótko: zajebiście słodki zapach, który mi kojarzy się z Naomi Campbell (tylko już nie pomnę czy Naomagic czy też Cat Deluxe) umieszczony w fajnej ("ekspresywne flakony..."  :) flaszce: mlecznobiałej, nieprzezroczystej, i apetycznej tak, że chciałoby się ją odkręcić i wypić zawartość, z różowym napisem. Właściwie to uwiódł mnie design tej flaszki i dlatego poznałam zapach. 

Osobiście rozważam zakup i podaję linka do recenzji na Niemuzycznej Pięciolinii, której autor jst wirtuozem opisywania zapachów: http://niemuzycznapieciolinia.blogspot.com/2011/11/calvin-klein-ck-one-shock-for-her.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)